Pakalpojumi


Mūsu pakalpojumi


Apkalpošanas darbi

Apkalpošanas darbi

Kompānijas Servocontrol pamatdarbība ir AVK (Apkure, Ventilācija, Kondicionēšana) sistēmas uzturēšana sabiedriskajās un ražošanas ēkās visā Latvijā.

Montāžas darbi

Montāžas darbi

Mūsu kompānija “Servoсontrol” piedāvā profesionālu ventilācijas, kondicionēšanas un apkures sistēmu montāžu. Inženiersistēmu montāža ir svarīgākais un obligāts posms remonta un būvniecības darbu gaitā.

Projektēšanas darbi

Projektēšanas darbi

Servocontrol piedāvā plašu inženiersistēmu projektēšanas darbu. Veicam projektēšanas darbus no vismazāko objektu līdz industriāliem objektiem. Mes esam droši partneri projektēšanas sfērā.

 Aerodinamiskie mērījumi

Aerodinamiskie mērījumi

Kompānija Servocontrol piedāvā aerodinamiskos mērījumus un slēdziena par ventilācijas sistēmu efektivitāti izsniegšanu. Mums ir viss nepieciešamais aprīkojums šo mērījumu veikšanai.

Remonta darbi

Remonta darbi

Servocontrol ir liela pieredze ventilācijas sistēmu un klimata aprīkojuma sistēmu remonta jomā. Ne mazāk svarīgs ir arī tas, ka mēs izmantojam kvalitatīvas un sertificētas rezerves daļas, komplektējošās daļas un izejmateriālus.

Gaisa filtri

Gaisa filtri

Servocontrol piegādā gaisa attīrīšanas filtrus kondicionēšanas iekārtām un ventilācijas iekārtām sabiedriskajām un ražošanas ēku vajadzībām. Gaisa filtri tiek izgatavoti pēc pasūtījuma atbilstoši standartiem EN779 un EN1822:2009.

E-veikals

E-veikals

Latvijas tirgū esam no 2005.gada. Mūsu kolektīvs ir augsti kvalificēts un kompetents, kas nodrošina augstākās kvalitātes Klientu apkalpošanas servisu un plašu produktu klāstu.Pieteikt servisu: